10.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Aeroporti anulon dy fluturime, për shkak të mjegullës

Ajroplanat mjegullZyrtarët e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, kanë njoftuar se sot (e hënë) anuluar janë, dy fluturime për shkak të mjegullës.

Zëdhënësja e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari“, Valentina Gara ka treguar për Telegrafin se sot janë paraparë të realizohet 25 fluturime.

“Sot janë paraparë 25 fluturime. Ndërsa dy anulime janë të konfirmuara deri rreth orës 9 e 30”, tha zëdhënësja Valentina Gara.

Më Shumë

Dramë e madhe në Suharekë – super derbi me katër gola

Ballkani dhe Drita ka luajtur një ndeshje të madhe duke barazuar me rezultat 2-2 në kuadër të derbit të javës së 30-të të Superligës...

Ndërron jetë ish-futbollisti i Lirisë së Prizrenit, Xhemajli Gashi

Ka ndërruar jetë Xhemajli Gashi, ish-futbollist i njohur i Lirisë së Prizrenit. Ai ka lënë gjurmë të thella në komunitetin sportiv të qytetit. Xhemajli Gashi ka...

Lajmet e Fundit