0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Aksident me të lënduar në Prizren

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur në Prizren.

Si pasojë e aksidentit ka edhe të lënduar.

Njësitë e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin në fjalë.

Kohëve të fundit në Kosovë është rritur numri i aksidenteve në komunikacion, veçanërisht kur kushtet e motit nuk janë të favorshme për vozitje.

Më Shumë

Përfundon gjykimi ku paditësi pretendon se SHSKUK ka përzgjedhur kundërligjshëm drejtoreshën e Spitalit “Daut Mustafa” në Prizren

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, ka përfunduar gjykimi në kontestin civil ndërmjet paditësit L.G dhe të paditurës Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i...

Grabitësi i armatosur vodhi 10,000 euro nga filiali i institucionit financiar në Prizren

10,000 euro i ka marrë grabitësi në institucionin mikrofinanciar në Prizren të premten. Menaxherja e filialit ka thirrur policinë pasi personi i maskuar dhe i...

Lajmet e Fundit