17.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Aksident në Qafë të Duhles

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur më herët në Qafën e Duhles.

Indeksonline raporton se aksidenti është shoqëruar me dëme të mëdha materiale, teksa bëhet e ditur se lëndime trupore ka pësuar një shofer.

Në pamjet e siguruara vihen re njësitet relevante të policisë, të cilat janë marrë me ekzaminimin e vendit të ngjarjes.

Vetura e dëmtuar nga ky aksident është bartur me kamion.

Për shkak të aksidentit në fjalë, në aksin Suharekë-Shtime janë shkaktuar kolona të gjata.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Kryetari i LDK-së në Prizren ngushëllon familjen e Metë Shatrit

Kryetari i Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në Prizren, Driton Selmanaj, ka shprehur ngushëllimet e tij të sinqerta familjes së veprimtarit dhe...

Erdhi vera, temperaturat deri në 32 gradë Celsius

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat kryesisht në rrafshin e Dukagjinit parashihen te sjellin riga të dobëta...

Lajmet e Fundit