22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Anulohet semimatura e nxënësve të “Isa Boletinit” për shkak të vrasjes së Pistës

ElvisPista-misioni i riShkolla fillore “Isa Boletini” në Rahovec, njofton të gjithë nxënësit e kësaj shkolle, veçanërisht ata të klasave të 9-ta, se mbrëmja e maturës nuk do të mbahet sot, për shkak të vrasjes Elvis Pistës që e trondite tërë Rahovecin.

Semimaturantet do të njoftohen në ditët në vijim për mbajtjen e kësaj mbrëmje.

Shkolla në fjalë po ashtu ngushëllon mbarë familjen Pista për djalin e humbur të vetëm, thuhet në njoftim, transmeton RahovecPress.

Më Shumë

Hera e parë që do të luajnë në garat evropiane, Malisheva nis përgatitjet për sezonin e ri

Malisheva ka përfunduar një sezon historik atë 2023/24 ku e përfundoi në pozitën e katërt në tabelë. Kjo pozitë i mjaftoi malishevasve që të kapin...

Eurosport Italia për Shqipërinë: Skuadër ambicioze, kujdes nga Broja

'Eurosport Italia’ të martën vjen më një shkrim të gjatë për Kombëtaren shqiptare në prag të duelit me Italinë. Shqipëria dhe Italia do të ndeshen...

Lajmet e Fundit