-4.2 C
Prizren
E hënë, 24 Janar, 2022

Anwar Hadid “i dëshpëruar” pas ndarjes me Dua Lipën

Modeli, Anwar Hadid po pinte një cigare pasi kishte ngrënë drekë me një mik në Granville në Studio City, vetëm disa javë pas ‘ndarjes’ me Dua Lipën, ndërsa fansat në rrjetet sociale e quajtën të “dëshpëruar”.

Teksa, shijonte duhanin, modeli 22-vjeç, u pa duke biseduar në altoparlant, ndërsa kishte veshur një bluzë gri dhe një palë pantallona të zeza të me një zinxhir argjendi.

Anwar Hadid.

Ndërsa motrat e tij supermodele Gigi dhe Bella Hadid kanë vetëm disa tatuazhe, Anwar, i cili tashmë është zhvendosur në Los Angeles, u pa të kishte mbushur trupin me tatuazhe, mbi 30 sosh.

Anwar Hadid.

Ai po shoqërohej me një mik në një cep të rrugës, i cili kishte veshur një kapele të zezë bejsbolli, bluzë dhe pantallona të shkurtra.

Modeli është parë vetëm disa herë në publik që kur u zbulua muajin e kaluar se ai u nda me këngëtaren e “New Rules”, 26 vjeçen, Dua Lipën, pas dy vitesh lidhje.

Çifti u lidh për herë të parë në qershor të vitit 2019, por nga disa media si Deux Moi, u raportua se dyshja i ndanë rrugët e tyre.

Anwar Hadid dhe Dua Lipa.

Po ashtu, kishte raporte se çifti ishte në krizë, dhe pretendohej se ata nuk e kishin parë njëri-tjetrin për tetë javë për shkak të agjendës së tyre të ngjeshur të punës.

Dua thuhet se ka qenë duke incizuar albumin e saj në Londër dhe në Los Angeles, ndërsa Anwar ka qenë në New York.

Duke e diskutuar ndarjen pas dy vitesh, një burim i afërt me çiftin zbuloi së fundmi për People se ata janë “aktualisht në një pushim nga njëri-tjetri”:

Në maj të vitit 2021, Dua zbuloi se ata u takuan për herë të parë në një Barbecue, por pasi ajo hyri në mesazhet e saj në Instagram dhe i ktheu Anwari-t mesazhin.

/Albanianpost.com

Më Shumë

Benzema: Ai që kritikon Messin nuk di asgjë rreth futbollit

Karim Benzema ka dhënë disa komente lidhur me Lionel Messi, dikur rivalin e tij më të frikshëm. Ylli francez i Real Madrid, Karim Benzema po...

Masat e reja antiCOVID, dhjetëra qytetarë të Shqipërisë kthehen mbrapsht në Morinë

Një numër i madh udhëtarësh janë kthyer sot paradite në Morinë duke mos u lejuar të futen në Kosovë për shkak të rregullave të...

Një muaj paraburgim për personin që ushtroi dhunë ndaj gruas në Prizren

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje prej 30 ditësh ndaj të pandehurit K.P., i cili dyshohet se ka kryer...

Kjo shenjë do ketë ditë interesante/ Horoskopi për ditën e hënë

Dashi Do të jeni nën ndikimin e favorshëm të Marsit, Venusit dhe Mërkurit gjatë gjithë ditës. Nëse gjatë ditëve të fundit jeni ndjerë të lodhur...

Djali i shkon në zyre babait për t’ia uruar mandatin e tretë qeverisës në Rahovec

Etnik Latifi, djali i kryetarit të Komunës së Rahovecit, Smajl Latifit, ka shkuar në zyre për t’ia uruar babait mandatin e tretë qeverisës në...

Berlusconi 85-vjeçar synon Presidencën

Italia është gati të zgjedhë presidentin e ri dhe synon nxisë unitetin, pas grindjeve politike. Silvio Berlusconi mendon se është i përshtatshëm për këtë pozitë.Manjati...

Një muaj paraburgim ndaj gruas në Prizren që dyshohet se kanosi partnerin

Gjykata Themelore në Prizren i ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje 30 ditë, të pandehurës S.H., për shkak të dyshimit të bazuar se...

Një i vdekur dhe 2 mijë e 957 raste të reja me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 11.913 testime, 2.957 qytetarë kanë rezultuar pozitiv...

Qytetarët e Shqipërisë revoltohen pasi ju kërkohen 3 doza për të hyrë në Kosovë: Turp, 30 euro me u fut në tokën tonë

Për të dytën ditë me radhë dhjetra qytetarë të Shqipërisë janë duke u kthyer në kufi në Morinë të Kukësit për shkak të vendimit...

Turqia ndërron emrin e shtetit, e konfirmoi Erdogan

Autoritetet turke vendosën ta ribrendojnë imazhin e vendit në botë, kumtoi televizioni turk TRT.Paraprakisht këtë muaj, presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan publikoi kumtesë në...

Ndërron jetë nënoficeri i FSK-së

Ka ndërruar jetë nënoficeri i lartë i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterë i parë Besim Bajraktari, pas një sëmundjeje të rëndë sot në...

Shtohen rastet me COVID në Shqipëri, 6 humbje jete në 24 orë

Fluksi me raste të shtuara në valën e radhës të pandemisë së COVID-19 vijon në Shqipëri, ku në 24 orët e fundit, gjashtë persona...

Kush ishte në Kosovë urdhërues i vrasjeve të disidentëve politik në emigracion?

Shkruan:Azem Ramadani “Ata pak vetë që ishin shumë të informuar e kanë ditur, ndërsa mua personalisht Josip Perkovi?(ish drejtues i lartë i UDB-shënim i A.R)...

IKSHPK: Vaksiohuni se Omicron po përhapet me intensitet të lartë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), u ka bërë thirrje sërish qytetarëve që të respektojnë masat antiCOVID-19. IKSHPK ka theksuar se varianti Omicron...

Latifi dhe drejtoresha Sallteku takohen me punonjësit shëndetësorë

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi i shoqëruar nga nënkryetari, Fatmir Iska dhe drejtoresha e Shëndetësisë dhe Përkujdesjes Sociale, Saranda Sallteku, kanë vizituar...

Zakaria në radarin e Bayern Munich

Bayern Munich do të përfitojë nga situata e kontratës së mesfushorit të Borussia Monchengladbach, Denis Zakaria, pasi thuhet se e ka ndjekur atë për...

Lajmet e Fundit