0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Argjentina e lumtur, mban në gjoks të dashurin

Argjentina Ramosaj-me te dashurinKëngëtarja bukuroshe, ëndërr e çdo mashkulli, Argjentina Ramosaj ka kohë që ka ndërruar statusin. Ajo tani është në lidhje dashurie, dhe është shumë e lumtur.

Këngëtarja kohë pas kohe poston foto përkrah të dashurit, ndërsa në foton e fundit ajo mban në gjoks atë. Siq shihet edhe nga foto ata duken shumë të dashuruar.

Ndryshe, Argjentina i ka specialitet baladat të cilat i sjellë në mënyrë perfekte.

Më Shumë

Totaj e godet Qeverinë për shtrenjtimin e tatimit: E pamundur të arsyetohet

  Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka kundërshtur ngritjen e normës së tatimit në pronë. Për këtë ai kritikoi Qeverinë e Kosovës. Ai ka thënë se...

Duda Balje viktimë e ngacmimit nga personi i cili thotë se ishin në ‘lidhje dashurie’ për 6 vite

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, e cila vjen nga radhët e komunitetit boshnjak, Duda Balje ka denoncuar në Polici se është përballur periudhën e...

Lajmet e Fundit