4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Braziliania ndjehet me fat që takoi yjet shqiptar

Xhaka e Xhemaili me brazilianenNjë tifoze braziliane ka plotësuar ëndrrën e saj pas takimit që pati me yjet e kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka dhe Blerm Xhemaili.

Të dy këta futbollist gjenden në Brazil me kombëtaren e Zvicrës në kampionatin botëror, ndërsa takimi me ta e ka gëzuar tej mase tifozen Even Aguiar.

“Çfarë fati! Takova futbollistët më të mirë të këtij botërori”, ka shkruar braziliania në një postim që ka bërë në rrjetet sociale.

Më Shumë

Cristiano Ronaldo fiton 450 mijë euro nga ndjekësit e rremë në Instagram

Sipas një studimi të ri, Cristiano Ronaldo, po fiton 450 mijë euro për postim në Instagram nga ndjekësit e rremë. Portugezi u largua nga Manchester...

U përkujtua 33 vjetori i masakrës së Malishevës

Sot, u bënë 33 vite nga ngjarja më e rëndë e vitit 1990 në Malishevë, ku ranë dëshmorë Ali Kryeziu dhe Hisni Mazreku, ndërsa...

Lajmet e Fundit