22.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Arrestohen katër persona në rajonin e Prizrenit

arrestimi 2Katër persona janë arrestuar brenda 24 orësh në rajonin e Prizrenit. Tre prej tyre janë arrestuar në Suharekë, kurse një në fshatin Krushë e Vogël të Prizrenit.

Raporti i plotë i Policisë së Kosovës

ARRESTIM I PERSONIT TË KËRKUAR
Fshati Savrovë, Suharekë 21.01.2015-11:20. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar i njëjti pasi që ka kryer obligimet ndaj gjykatës e më pas është liruar.

Fshati Krushë e Vogël, Prizren 21.01.2015-14:20. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar i njëjti pasi që ka kryer obligimet ndaj gjykatës e më pas është liruar.

Fshati Savrove, Suharekë 21.01.2015-11:20. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar i njëjti pasi që ka kryer obligimet ndaj gjykatës e më pas është liruar.

Fshati Savrove, Suharekë 21.01.2015-11:20. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar i njëjti pasi që ka kryer obligimet ndaj gjykatës e më pas është liruar.

Më Shumë

Vdekja e Deharit, Shërbimi Korrektues pezullon nga puna dy zyrtarë

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka bërë të ditur se ka pezulluar nga puna, Burim Buleshkaj, ish-ushtrues detyre i drejtorit të Departamentit për Operativë Siguri...

Totaj pret në takim kryetarin e PRBK-së, Albert Kinolli

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, priti sot kryetarin e Partisë Rome të Bashkuar të Kosovës, Albert Kinolli, nënkryetarin e kësaj partie Rasim Krasniq dhe...

Lajmet e Fundit