-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Arrestohet një burrë në Malishevë, sulmoi fizikisht tri gra

Një burrë është arrestuar në Malishevë, pasi i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht tre gra.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së dielës, teksa viktimave u është ofruar ndihma mjekësore për shkak të lëndimeve trupore.

I dyshuari është arrestuar  me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Me sytë nga shorti

Kombëtarja e futbollit e Shqipërisë do të mësojë rivalët në grupet e Kampionatit Evropian “Gjermani 2024” të shtunën më datë 2 dhjetor. Në Hamburg prej...

Policia po i kërkon këto dy femra për vjedhje në Prizren

Policia e Kosovës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe lokalizimin e dy personave pasi kërkohen për një rast të vjedhjes në “Galeria Shopping...

Lajmet e Fundit