2.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

“Bazuar në urdhëresën e lëshuar nga gjykata, është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Vazhdon me intensitet të lartë realizimi i projekteve kapitale në Prizren

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka mbajtur mbledhjen e përjavshme me drejtorët, ku u raportua për arritjet javore dhe planifikimin për ditët...

Tentohet t’i vihet flaka një lokali në qendër të Prizrenit

Një person nga Prizreni është ankuar të premten në Polici se persona të panjohur kanë tentuar t’ia vënë flakën lokalit të tij që ndodhet...

Lajmet e Fundit