9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Arrestohet personi i kërkuar në Vërmicë

Është arrestuar personi i kërkuar në Pikën Kufitare të Vërmicës.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

“I arrestuar është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Prizrenit”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Fahrije Hoti mbështet marshin për drejtësi për krerët e UÇK-së

Fahrije Hoti nga organizata gratë e Krushës ka dalë në mbështetje të marshit për drejtësi të cilin e ka ftuar platforma Liria Ka Emër...

Prizren/ Një muaj paraburgim burrit që mashtroi me vizë dhe i mori jashtëligjshëm 17.000 euro

Gjykata Themelore në Prizren i ka caktuar masën e paraburgimit të pandehurit H.H., që po dyshohet se ka kryer veprat penale mashtrim dhe kanosje. Sipas...

Lajmet e Fundit