18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Asgjësohen gjashtë ditarë të një shkolle në Prizren

Gjashtë ditarë të një shkolle në Prizren janë “avulluar” gjatë ditës së djeshme. Për këtë rast, tashmë janë identifikuar dy të dyshuar, raporton Express.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Është raportuar se të dyshuar të panjohur kanë asgjësuar gjashtë (6) ditarë të shkollës. Njësitet policore kanë identifikuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë. Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Express

Më Shumë

Aksident në rrugën Gjakovë-Prizren, tre persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në udhëkryqin Xerrxë-Rugovë, në rrugën Gjakovë-Prizren, nga ku kanë mbetur të lënduar tre persona. Lajmin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë...

Raphinha pritet të largohet nga Barcelona dhe të rikthehet në Premier Leauge

U transferua për 58 milionë euro në në verën e kaluar, por aventura e Raphina-s me Barcelonën mund të përfundojë më shpejtë se sa...

Lajmet e Fundit