5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Babai rrah vajzën e vet në Malishevë, arrestohet

Policia ka arrestuar një person në Malishevë pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vajzën e tij, raaporton PrizrenPress

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe të njëjtës iu është ofruar trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Malishevë, 03.04.2022-15:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vajzën e tij, viktimën femër kosovare. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor. Lidhur me rastin është konsultuar prokurori, me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Shkenca thotë se burrat duan më shumë seks në dimër

Hulumtimet e reja thonë se burrat kanë një dëshirë më të lartë seksuale gjatë muajve të dimrit. Në një studim të fundit të botuar në...

Vidhen rrethojat e varrezave në Suharekë

Një person është ankuar në Policinë e Kosovës se në një fshat të Suharekës janë vjedhur rrethojat e varrezave. Në raportin 24 orësh policor nuk...

Lajmet e Fundit