30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

I bëri Beyonce, turr këngëtaret tona

be3-640x535Mungesa e stafit profesional të estrades sonë që të i këshillojnë se si të duken nëpër videoklipe, i bën ato shpesh herë të shfaqen në projektet e tyre kopjuese të dobëta.

Sapo të shfaqen me ndonjë projekt të tyre të ri, menjëherë iu dalin idetë qoftë për veshje apo stil të kopjuara nga yjet botërorë. Këngëtarja Beyonce Knoëles së fundmi është shfaqur me një stil ndryshe të flokëve, me bistek “alla afrikane”.

Por, këto ditë më të paralajmeruar projektet e reja, këngëtaret tona po duket se të gjitha do ta bëjnë tashmë të njëjtin stil. Sipas fotografive që ka siguruar “Kosovarja” Elvana Gjata dhe Adelina Berisha janë vetëm dy nga këngëtaret shqiptare të cilat do të prezantohen më këtë stil të flokëve në videoklipet e reja..Nuk e dimë a është tendencë e këngëtareve tona për të ngjarë në yjet botërorë apo mungesë ideje?

Le të shpresojmë që Beyonce të sjell ndonjë stil të ri, se siç jemi duke hyrë në muajt verorë, gjithë këngëtaret tona do të i shohim më këtë stil flokësh!

Më Shumë

Përurohet Shtegu i Lirisë “Pashtriku”

Në kuadër të aktiviteteve shtetërore në shënim të 25-vjetorit të çlirimit të vendit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mori pjesë në përurimin...

Arrestohen tre persona në Malishevë për posedim të armëve: Konfiskohet një pistoletë me 6 fishekë

Dje, në Malishevë janë arrestuar tre të dyshuar për përfshirje në veprime kriminale. Gjatë aksionit policor është konfiskuar një pistoletë me 6 fishekë të kalibrit...

Lajmet e Fundit