22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

JLo vjen me hitin më të ri “First Love”

jloJennifer Lopez edhe njëherë provon magjinë e saj si artiste. Në videon e re Jlo shfaqet “sexy” si gjithmonë, duke mos zhgënjyer me performacat e saj dhe protagonisti kryesor kësaj radhe është modeli i “Dolce& Gabbana”, David Gandy.

Veshjet e përzgjedhura për “First Love” evidentojnë format e saj të mrekullueshme. Videoja fillon me një rrëfim të Lopez sesi të gjejmë dashurinë e vertetë, më pas shfaqet modeli David Gandy me një motorr që vjen drejt saj.

“Unë e dija që duhet të lija botën pas për të gjetur kush isha. E dija që dashuria kurrë nuk do më kërkonte mua, por duhet ta kërkoja unë atë. E dija që po të lija gjithçka pas do të të gjeja”, thotë JLo në video.

Klipi është xhiruar në shkretëtirën e Kalifornisë në fillim të muajit maj. Një burim për MailOnline tha, “Kimia mes Jennifer dhe David ishte e mrekullueshme”.

Ndërsa vetë JLo, në një intervistë radiofonike tha: “David është një djalë i jashtëzakonshëm dhe kemi kaluar shumë kohë të bukur teksa xhironim”.

“First Love” është “single” më i ri i albumit “A.K.A” të artistes Jennifer Lopez, që pritet të dalë në treg më 17 qershor.

Më Shumë

Litani e këputur nga rrufetë

Enver Sulaj Në qiellin me re Harta duket e copëtuar Si rrëfimi i harruar. Ulpianë, Ta pashë shtatin e lashtë Gurët si gjurmë loti e litani e këputur nga rrufetë. Kur t'i...

Policia shqipton mbi 1 mijë e 400 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1448 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit