15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Blerim Kuçi kandidat i AAK-së për deputet nga Suhareka

Blerim KuciAleanca për Ardhmërin e Kosovës(AAK) në Suharekë do t’i fus në listën e saj gjashtë kandidatë për deputetë nga Suhareka.

Përpos kryetarit të Degës së AAK-së në Suharekë, Bali Muharremajt në garë për deputetë do të jetë edhe ish-kryetari i Komunës së Suharekës,Blerim Kuçi, Kymete Bajraktari, Burim Ramadai, Refki Bytyqi dhe Idriz Selimaj.

Këtë e ka bërë të ditur për “PrizrenPress”, kryetari i Degës së AAK-së në Suharekë, Bali Muharremaj.

“Gjashtë emrat do të dërgohen për miratim në Kryesi të AAK-së në Prishtinë”, tha Muharremaj./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Policia shqipton mbi 1 mijë 500 qind gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1572 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Ylli i Leipzig në listën e ngushtë të Bayern-it

Bayern Munich me sa duket po shikon drejt RB Leipzig si pjesë e planifikimit të skuadrës për sezonin e ri. Dani Olmo thuhet se...

Lajmet e Fundit