11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Blero ia fsheh fytyrën të dashurës së re

Këngëtari i njohur, Blero, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e tij private.

Artisti nga Mitrovica vitin e kaluar i dha fund martesës me Afrona Dikën dhe tashmë prej kohësh ka lënë të kuptohet se dikush tjetër ka rrëmbyer zemrën e tij.

E gjitha kjo mund të kuptohet përmes disa postimeve të herë pas hershme që Blero bën në rrjete sociale.

Më Shumë

Rama e quan marrëveshjen “shpallje pranvere” në marrëdhëniet midis shqiptarëve dhe serbëve

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka përshëndetur pajtueshmërinë për marrëveshje në mes të Kosovës dhe Serbisë.   “Të shpresojmë që djalli të mos fshihet në...

Sot fillon rrugëtimi i Kosovës për Euro 2024

Sot (e shtunë) fillon rrugëtimi kualifikues i Përfaqësueses së Kosovës për Kampionatin Evropian që zhvillohet në vitin 2024 në Gjermani. Dardanët do të përballen me...

Lajmet e Fundit