13.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Bruce Springsteen bashkohet në skenë me Zach Bryan dhe Maggie Rogers (Video)

Legjenda e folk-rokut, Bruce Springsteen, iu është bashkuar dy yjeve të reja të muzikës, Zach Bryan dhe Maggie Rogers.

Bosi gjeti kohë për t’u shkëputur për pak nga turneu i tij në Bregun Perëndimor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, dhe fluturoi për në New York për t’u paraqitur bashkë me dyshen.

Të dy performuan versionin e këngës edhe të papublikuar të Springsteenit, “Sandpaper”, si dhe këngën e vitit 2019, “Revival”.

Atyre më as në krah u erdhi edhe këngëtarja Maggie Rogers.

Më Shumë

Kurti: Sakrifica dhe beteja e banorëve të Lubizhdës së Hasit, pjesë e dhimbshme dhe e lavdishme e historisë së popullit tonë

Në 25 vjetorin e rënies së dëshmorëve e martirëve në Lugishtë të Hasit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bëri homazhe te varrezat...

Paraqitje e jashtëzakonshme: KFF Liria triumfon kundër KFF Intelektualeve

Në ndeshjen mes KFF Lirisë dhe KFF Intelektualeve, skuadra e KFF Lirisë triumfoi me një rezultat të thellë, 6:1. Trajneri Sinan Osmani drejtoi vashat e Lirisë,...

Lajmet e Fundit