30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Candice Swanepoel, femra më seksi sipas “Maxim”

Candice SwanepoelAjo është një ndër top-modelet më të mira në botë, por statusi i saj si “sex symbol” është forcuar akoma më shumë pasi Candice Swanepoel është renditur e para në listën e “Maxim’s Hot 100” si gruaja më e bukur në botë.

Duke folur për titullin e saj të ri, Candice thotë: “ Është një nder i madh për mua të jem numri një për revistën “Maxim”, duke patur parasysh që ka shumë femra të bukura dhe të talentuara. Është një ndjenjë e jashtëzakonshme”.

Në vendin e dytë renditet aktorja Scarlett Johansson, e ndjekur nga këngëtarja Katy Perry, modelja Irina Shayk dhe pesëshen e parë e mbyll aktorja Jennifer Lawrence.

Të përfshira në top 10 si femrat më të bukura në botë sipas “Maxim’s Hot 100” janë edhe Zooey Deschanel, Alessandra Ambrosio, Jessica Alba, Mila Kunis dhe Cara Delevingne.

Modelja afrikano-jugore do jetë kopertina e muajit qershor për revistën “Maxim” dhe sipas drejtorit kreativ, Paul Martinez, “Candice Swanepoel është mishërimi ideal i brandit tonë: elegante, e magjishme dhe e sofistikuar”.
/ Top Channel

Më Shumë

Itali-Shqipëri, formacionet e mundshme

Kampionati Evropian nis sonte me duelin Gjermani-Skoci me fillim nga ora 21:00. E nesër në mbrëmje do të luajë Kombëtarja e Shqipërisë ndaj Italisë. Italianët janë...

Sot përurohet “Kalaja e UÇK-së” në fshatin Leskovec të Prizrenit

Sot, në orën 11:00, në Ditën e Çlirimit të Prizrenit, do të bëhet përurimi i “Kalasë së UÇK-së” në fshatin Leskovec. Kjo datë përkujton përvjetorin...

Lajmet e Fundit