12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Çka do të ndodhë sot në Prizren ?

09:00 Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, së bashku me drejtoreshën e Shëndetësisë, Narqize Arënliu-Hoxhaj, vënë gurthemelin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Arbanë. (Arbanë, Prizren)

10:00Kuvendi i Komunës së Prizrenit mban mbledhje të jashtëzakonshme. (Kuvendi Komunal, Prizren)

13:00Vihet gurthemeli i aneksit të objektit shkollor në SHFMU “Hasim Maliqaj” në fshatin Poslishtë të Prizrenit. (Fshati Poslishtë, Prizren)

18:30Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, viziton shoqatën “Esnaf” në Prizren. (Rr. “Ismet Jashari Kumanova”, Prizren)

Më Shumë

Zelensky viziton Khersonin, thotë se gjithçka do të “ndërtohet nga e para”

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka vizituar rajonin jugor Kherson, duke inspektuar infrastrukturën lokale, dhe premtoi se “gjithçka që do të ndërtohet nga zero”, pas...

Vdiq aktori i “Star Wars” dhe “Harry Potter”

Industria e filmit është në zi për humbjen e aktorit të Star Wars dhe Harry Potter, Paul Grant, i cili ka vdekur tragjikisht në...

Lajmet e Fundit