22.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Dafina Zeqiri duket atraktive me balluke e flokë ngjyrë portokalli

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që nuk heziton të eksperimentojë dhe ka një stil unik.

Fjala është për këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila vazhdimisht bën ndryshime në dukje e po ashtu sjellë gjithnjë trendet e reja.

31 vjeçarja kësaj radhe shfaqet me flokë të shkurtra ngjyrë portokalli të errët, e në anën tjetër është rikthyer sërish në balluke.

Edhe me këtë ‘look’ të veçantë, krijuesja e hitit “Zili zili” duket në formë të mahnitshme.

Bukuroshja në anën tjetër po vazhdon të punojë mjaft shumë në prurje të reja dhe albumin “Dafinë moj”.

Të fundit këngë e solli para pak ditësh dhe “Duro” me tekst e paraqitje të ndjeshme u prit shumë mirë.

Për vetëm pak ditë projekti ka kaluar shifrën e 4.3 milionë klikimeve.

Më Shumë

E krahasuan me yllin e Manchester City-t, reagon ish-banorja e BB VIP: Sot me nerva… (FOTO)

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të përfolura në vendin tonë. Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP 2”, ajo është komentuar shumë në...

Luiz Ejllin e ndalojnë policia, i kërkojnë të bëjë foto me ta

Fituesi i Big Brother VIP Luiz Ejlli padyshim është personazhi i momentit në showbizit shqiptar. Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra ndjekës dhe...

Lajmet e Fundit