0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Dafina Zeqiri nis pushimet në Tajlandë, shfaqet joshëse në foton në bikini

Artistja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri mbetet ndër emrat më të kërkuara të estradës shqiptare për koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Këngëtarja përmbylli një vit tejet të suksesshëm dhe mjaft të angazhuar, por këto ditë ka zgjedhur që t’i filloj pushimet.

Ajo bashkë me partnerin dhe DJ-në e saj Geek kanë udhëtuar drejt Tajlandës nga ku kanë sjellur imazhe të ndryshme.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Krahas pamjes përrallore të destinacionit turistik, Dafina për fansat në Instagram ka postuar edhe një foto në bikini.

Teksa qëndronte para pasqyrës veshur në bikini me ngjyrë të zezë, këngëtarja dukej teje joshëse dhe në formë të mrekullueshme.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që pak ditë më parë Dafina solli një tjetër projekt të ri muzikor që po pritet mirë nga publiku.

Reklama

Ajo lansoi bashkëpunimin me Young Zerkën, MC Kresha dhe DJ Geek që është një ‘remix’ i këngës “Nafije”. /Telegrafi/

Më Shumë

Hoxha provon ta bind ateistin për ekzistencën e Zotit: Edhe paret në telefon nuk shihen por ekzistojnë

Në emisionin “Kojshia Show” mysafirë ishin Kastriot Musliu biolog dhe publicist, si dhe hoxha e njohur nga Prizreni, Irfan Saliu. Temë diskutimi ishte “Origjina...

Mot i vranët e me reshje bore sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë dites do të mbajë mot i vranët dhe me kushte për reshje bore. Sipas IHMK-së,...

Lajmet e Fundit