22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Deputetët e VV-së, Florin Kraniqi mbetet jashtë

Kurti,Krasniqi, SelimiJa 15 emrat e mundshëm që do ta përfaqësojnë Lëvizjen Vetëvendosje në Parlamentin e ardhshëm. Vlen të ceket se Florin Krasniqi nuk do të jetë më deputet, pasi që nuk ka marrë votat e mjaftueshme.

ALBIN KURTI M 47,940

VISAR YMERI M 22,241

GLAUK KONJUFCA M 12,298

ILIR DEDA M 11,662

DARDAN SEJDIU M 10,989

REXHEP SELIMI M 9,193

LIBURN ALIU M 7,691

ISMAJL KURTESHI M 6,716

BESNIK BISLIMI M 7,631

SALIH SALIHU M 6,041

PUHIE DEMAKU F 11,327

AIDA DËRGUTI F 7,341

ALBULENA HAXHIU F 5,820

BESA BAFTIJA F 3,341

SHQIPE PANTINA F 3,085

Më Shumë

AUV: Therja e kurbaneve të bëhet vetëm në thertore të licencuara, ndryshe do të ndëshkohen

Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë ka bërë thirrje që therja e kurbaneve me rastin e festës së Kurban Bajramit, të bëhet vetëm në thertoret...

146-vjetori i Lidhjes së Prizrenit, pianistja Lule Elezi dhe Orkestra e Harqeve të Tiranës shkëlqejnë me performancën para prizrenasve

Pianistja Lule Elezi në shoqëri të Orkestrës së Harqeve të Tiranës të udhëhequr nga dirigjenti Oleg Arapi është kthyer në Prizren me një koncert...

Lajmet e Fundit