-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Digjet një fabrikë e mobileve në Prizren

Sot në orët e para të mëngjesit një fabrikë e mobileve është kapluar nga zjarri.

Për KALLXO.com zëdhënësi i Policisë  së Prizrenit, toger Shaqir Bytyqi ka thënë se zjarri ka ndodhur në Prizren.

“Sot rreth orës 04:30 në polici është raportuar se në rrugën Tranzit i ri , në Prizren ka shpërthyer një zjarr. Nga vendi i ngjarjes Policia ka marr informata se një fabrikë e mobiljeve ka marr flak. Në vendngjarje kanë dal zjarrfikësit dhe te gjitha njësit përgjegjëse për hetimin e rastit”- ka thënë Bytyqi.

 

Më Shumë

Punëtori shqiptar në Kanada merr shpërblim 300 mijë dollarë, pasi u godit me grusht në testikul në vendin e punës

Një punëtor shqiptar në Kanada, Rr.O., është shpërblyer me 300 mijë dollarë nga Gjykata e Lartë e Drejtësisë e Ontarios, për abuzimin që ka...

Arrestohet një 36-vjeçar në Rahovec, iu gjetën dy pushkë, një mitraloz e 130 fishekë në shtëpi

Një 36-vjeçar është arrestuar në Rahovec, pasi gjatë një kontrolli në shtëpinë e tij në fshatin Drejnë i janë gjetur dy pushka me mitraloz...

Lajmet e Fundit