22.8 C
Prizren
E hënë, 8 Gusht, 2022

Digjet një shtëpi në Prizren, lëndohet një person

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në fshatin Reqan të Prizrenit.

Si pasoj e zjarrit është djegur një pjesë e çatisë së shtëpisë si dhe një pjesë e katit të dytë të shtëpisë. Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe fikur zjarrin.

Gjatë fikjes së zjarrit një person është lënduar dhe i njëjti është dërguar në tretman mjekësorë. Rasti në hetime.

Më Shumë

Lajmet e Fundit