Kader Kicaj i është bashkuar mbrëmë shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother VIP Kosova 2”, teksa me të hyrë ajo premtoi ‘trazira’ brenda shtëpisë, duke thënë se do ta bëj hallakamë.

Banorja më e re e këtij formati u komplimentua disa herë brenda pak minutave për paraqitjen e saj fizike.

Kader Kicaj, me profesion është një modele, e cila ka pozuar për fushata reklamuese të brendeve të ndryshme vendore.

Kader ishte Miss Prizreni 2016 dhe është 25 vjeçare.