18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Doli me 50 femra derisa vizitoi 50 shtetet amerikane, 25-vjeçari e dokumentoi me video në TikTok

Një i ri nga Montana në Shtetet e Bashkuara i kishte dhënë vetes një mision të pazakontë. Të dalë me 50 vajza derisa viziton 50 shtetet amerikane.

25-vjeçari thotë se gjatë tërë jetës ka qenë vetëm në pesë takime me femra – ku me kalimin e kohës e kuptoi se thjesht po e humbte kohën kot, transmeton Telegrafi.

Kështu një ditë ky i ri vendosi të heq dorë nga puna dhe të dalë në takime me femra të ndryshme në 50 shtetet amerikane.

Ai këtë edhe e dokumentoi me video për 547.700 ndjekësit e tij në TikTok, kurse pamjet janë bërë virale brenda pak ditësh.

Me të zbutur masat e COVID-19, kishte vendosur të udhëtojë nëpër tërë territorin e Shteteve të Bashkuara. /Telegrafi/

Reklama

Më Shumë

Lajmet e Fundit