19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Milot Rashica arrin marrëveshje për transferim në Galatasaray, thonë raportet

Sulmuesi kosovar, Milot Rashica, ka arritur marrëveshje për transferim në klubin turk, Galatasaray, .

Sipas raportimeve, Rashica pritet të arrijë sonte në Turqi, transmeton Klankosova.tv.

Klubi i Norvich mendohet të jetë jenë të hapur ndaj largimit të kosovarit, pasi nuk u fut në lojë për tri ndeshje radhazi.

Më Shumë

Katër ish-deputetë dënohen me nga 1 vit burgim me kusht

Gjykata Themelore në Prishinë, ka shpallur aktgjykim dënues ndaj Mytaher Haskukës, Enver Hotit, Shqipe Pantinës dhe Teuta Haxhiut, duke i dënuar secilin veç e...

25 vite nga protesta studentore e vitit 1997

Sot bëhen 25 vite nga protesta më e madhe studentore e vitit 1997, e organizuar nga Unioni i Pavarur i Studentëve të Universitetit të...

Lajmet e Fundit