19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Drejtoria e Arsimit në Prizren publikon listën e propozimeve për bursat e vitit akademik 2023/2024

Më Shumë

Messi sot e ka ditëlindjen, i mbush 36 vjet

24 qershori është një ditë tejet e veçantë për Lionel Messin. Pikërisht në këtë datë të vitit 1987 ka lindur gjeniu i futbollit. https://prizrenpress.com/44556677654-2/ Pra, Messi sot...

Fury thotë se do ta nokautojë Usykyn në revansh, mohon se është mundur nga ai

Tyson Fury thotë se ai fitoi luftën e peshave të rënda me Oleksandr Usyk në Arabinë Saudite muajin e kaluar – dhe pretendon se...

Lajmet e Fundit