26.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Dua Lipa tërheq sërish vëmendjen, publikon fotografi topçes

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa arriti të siguronte fitoren në Grammy për albumin më të mire të vitit dhe arriti të merrte tre nominime për çmimet e ardhshme BRIT Award.

Teksa po korr sukses të madh, edhe me postimet në rrjete sociale nuk janë të pakta nga ana e shqiptares që tashmë është në fokus të paparacëve në çdo moment. Kështu, në një postim të fundit në “Instagram”, bukuroshja ka ndarë disa imazhe të shkrepura më ne plazh tek sa tregon linjat e saj perfekte.

Këngëtarja 25-vjeçare dukej mahnitëse me bikini ngjyre jeshile, ndërsa relaksohej në plazh dhe merrte diell toples. Ajo shihej me shoqet dhe familjarët e saj në det, kurse ajo çka u vu re më shumë është lindja e diellit. “Më mungon të zgjohen për lindjen e diellit”, ka shkruar ajo në postim.

Albumi i “Future Nostalgia” i Dua Lipës u publikua në Mars 2020, që nga dalja e tij, rekordi i hitit është nominuar për gjashtë Grammy, duke përfshirë këngët Levitating, Physical dhe Don’t Start Now.

Më Shumë

Martesa me Kiarën një mashtrim i madh, publikohet dokumenti që vërteton se Luizi është beqar

Natën finale të BB VIP, Luizi dhe Kiara lidhën martesë në Bashkinë e Tiranës në prezencë të Erion Veliajt dhe duke shijuar muzikën e...

Turqia planifikon dërgimin e trupave shtesë në Kosovë

Turqia ka në plan që të dërgojë forca ushtarake në Kosovë gjatë së dielës dhe të hënës si përgjigje për kërkesën e NATO-së për...

Lajmet e Fundit