3.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Dua Lipa thekson linjat në një paraqitje provokuese me veshje shkëlqyese në Instagram

Këngëtarja shqiptar me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

E shoqëruar nga miqtë dhe disa familjarë, 27 ka kaluar një kohë të mirë për disa ditë radhazi në Ibiza të Spanjës.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Së fundmi, bukuroshja me origjinë nga Kosova publikoi disa fotografi të reja, në të cilat dukej mjaft tërheqëse.

Ajo pozoi me një palë reçipeta dhe pantallona plot shkëlqim në ngjyrë të artë, ndërsa vuri në pah fizikun e saj të tonifikuar.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Në veçanti, këngëtarja e hitit “Love Again” theksoi ngjyrën e saj të trupit, e cila duket mjaft e nxirë nga koha e nxehtë me diell.

“Shtatori”, shkroi Lipa krahas këtyre fotografive, të cilat nuk kaluan pa pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

Foto: Dua Lipa/Instagram

 

Foto: Dua Lipa/Instagram

 

Foto: Dua Lipa/Instagram

 

Foto: Dua Lipa/Instagram

Më Shumë

Vetëvendosje në Prizren kërkon mbledhje të jashtëzakonshme për faljen e borxhit të tatimit në pronë

Kuvendi i Prizrenit, në fillim të muajit shkurt me shumicë votash kishte miratuar rekomandimin për faljen e borxhit prej 100 euro për tatimin në...

Mbappe e “zë” Neymarin në renditjen e shënuesve më të mirë në histori të Championsit

Me golin e shënuar mbrëmë nga penalltia në minutën e 98-të kundër Newcastle United, i cili i mbajti gjallë shpresat e Paris Saint-Germainit për...

Me sytë nga shorti

Lajmet e Fundit