25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Dy rastet e para me COVID-19 në Dragash

Janë shfaqur dy rastet e para në Dragash me COVID-19.

Komuna e Dragashit, deri sot ishte ndër komunat e pakta që nuk kishte raste të konfirmuara me këtë virus, transmeton PrizrenPress.

Më Shumë

Ushtria e Ukrainës: Më shumë se 200,000 trupa ruse të vrarë që nga fillimi i pushtimit rus

Rreth 208,000 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i pushtimit të Ukrainës nga Rusia, ka pohuar një zëdhënës i Grupimit Lindor të Forcave...

Dy të vrarë në një shkëmbim zjarri mes motoçiklistëve në New Mexico

Dy persona u vranë dhe gjashtë u plagosën nga një shkëmbim me armë zjarri gjatë një gare me motoçikleta në Red River, në veri...

Lajmet e Fundit