26.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Dy vajza dhe një mashkull kërcënojnë me thikë një person në Prizren

Dy vajza dhe një mashkull kanë kërcënuar me thikë një person në Prizren.

Ata kishin mosmarrëveshje.

“Janë arrestuar dy të dyshuar femër dhe mashkull kosovar/e pasi ata kanë kanosur me thikë viktimën mashkull kosovar pasi kishin një mosmarrëveshje mes vete. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Modriqi pritet të largohet nga Reali

Luka Modriq raportohet se ia ka komunikuar Real Madridit dëshirën për t’u larguar nga klubi. Ky vendim tij thuhet se vjen pas ofertës që ka...

Gjykimi për shpërthimin në Zhur, njëri i akuzuar mbrohet në heshtje

Në gjykimin për shpërthimin në Zhur, i akuzuari Arben Gashi ka vendosur të mbrohet në heshtje, ku së bashku me të akuzuarin Iran Badalli,...

Lajmet e Fundit