31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

E FUNDIT/ Tjetër vetëvrasje, i riu në Krujë i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë është shënuar prag-mbrëmjen e kësaj të marte në Krujë, ku një person i ka dhënë fund jetës,

Ngjarja është shënuar në fshatin Kroi Madh të Krujës.

Policia bën me dije në banesën e tij dyshohet se ka vrarë veten me armë gjahu 39-vjeçari H.H.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Ky është rasti i dytë i flijimit me armë zjarri ditën e sotme, pasi gjatë paradites një 30-vjeçar nga Delvina, u gjet i vrarë.

Policia tha zyrtarisht se në orën 11:05, pranë vendit të quajtur “Kaminat” dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri Enteo Isufaj, rreth 30 vjeç, banues në Delvinë.

Më Shumë

2227 gjoba në trafik në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2227 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Moti sot me diell, temperaturat deri në 34 gradë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka bërë me dije se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë ditës mund të sjellin...

Lajmet e Fundit