-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Eros Ramazzotti i nxori prapanicën në shesh gruas së tij? (Foto)

eros_ramazzotiKëngëtari italian dhe gruaja e tij Marica Pellegrinelli qëndruan në Paris, ku paparacit shfrytëzuan të nxjerrin ca material nga pakujdesia e tyre.

Këngëtari i famshëm Eros Ramazzotti i martuar kohët e fundit me Pellegrinin, ishin në një shfaqje të modës, Fashion Week në Paris.

Gjatë kësaj ngjarjeje, hipnotizuesi italian në një pikë përqafoi gruan e tij, duke ja ngritur fustanin, dhe paparacët nuk e humbën rastin për të marrë ca imazhe të prapanicës së saj.

 

Më Shumë

Studiuesi amerikan: Turqia ka fuqi të përshpejtojë anëtarësimin e Kosovës në NATO

Profesori dhe studiuesi amerikan, Chris Dolan, tha se takimi mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, është hap...

Lajçak viziton të hënën Kosovën

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçak, pritet të vizitojë Kosovën më 6 shkurt, derisa, sipas...

Lajmet e Fundit