7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Fatmir Limaj merr pjesë sot në një debat me qytetarët e Prizrenit

Kryetari i Nismës Fatmir Limaj, do të marrë pjesë sot në një debat me qytetarët e Prizrenit.

Në këtë debat do të diskutohet për zhvillimet politike në vend.

Debati organizohet në Qendrën “Evropa” në orën 14:00.

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall konkurs për një mësimdhënës/e të lëndës së matematikës

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Liria pret Fushë-Kosovën në duelin e skuadrave të fundit në tabelë, formacionet zyrtare

Liria do të përballet me Fushë -Kosovën në kuadër të xhiros së 22-të në Albi Mall Superligë. Është një përballje mes dy skuadrave të fundit...

Liria e Prizrenit nuk dorëzohet, prezanton tre prurje cilësore

Liria e Prizrenit është e fundit në tabelë, por ata vazhdojnë të kenë shpresa për mbijetesën dhe për këtë arsyeje po bëjnë përforcime. Skuadra prizrenase...

Lajmet e Fundit