25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Fero për herë të parë publikon një fotografi të vajzës duke u falë

Fero publikon një fotografi të vajzës duke u falë.

Rap-artisti nga Gjilani, Fero, vetëm pak ditë më parë njoftoi fansat se po largohet nga muzika.

Ai bëri të ditur se po tërhiqet përfundimisht për shkak se do t’i përkushtohet fesë islame dhe familjes.

I njëjti u kërkoi ndjekësve që të mos i dëgjojnë këngët e tij dhe se tani është penduar për çdo tekst që ka shkruar.

26 vjeçari së fundmi në InstaStory ka publikuar një fotografi të vajzës së tij, Ninës, për të cilën thotë se po falet, ndonëse duket se po ndjek hapat e të atit.

“Çika e babit tu u falë”, ka shkruar ai.

Ky vendim i Feros vjen pas ngjarjes së fundit me partneren e tij, Arbenita Ismajlin, pasi u dyshua për sulm fizik dhe kanosje.

Pavarësisht kësaj, ata janë parë shpesh së bashku nëpër rrugët e Gjilanit.


Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
info@renelualtahiri.com
Kliko videon 

Hapet çerdhja e dytë publike në komunën e Malishevës

Komuna e Malishevës njofton se në qytet është hapur çerdhja e dytë publike. Gjatë ceremonisë së hapjes kryetari i Komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati, premtoi...

Nderim Gashi shpall kandidaturën për kryetar të Degës së LDK-së në Prizren

Nderim Gashi do të garojë për kryetar të Degës së LDK-së në Prizren. Kuvendi zgjedhor mbahet të dielën. Gashi, tha se qëllimi i tij do të...

Lajmet e Fundit