17.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Fjaloset me familjen, tenton të vetëvritet një femër në Suharekë

SuharekaNjë femër ka tentuar të vetëvritet në Suharekë. Policia e Kosovës njofton se motivi i tentim vrasjes ka qenë një fjalosje me anëtarët e familjes.

“Viktima pas një fjalosje ka tentuar të vetëvritet duke pirë sasi të tepruar të medikamenteve”, njofton Policia e Kosovës.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe e njëjta është jashtë rrezikut për jetë/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kurti në Prizren: Qeveria do ta mbështesë komunitetin boshnjak

Kryeministri Albin Kurti dhe zëvendëskryeministrja për Çështje të Pakicave, Emilija Rexhepi kanë përuruar solemnisht Qendrën Kulturore Boshnjake në Prizren. Kryeministri Kurti falënderoi komunitetin boshnjak...

Dalin rezultatet e studentëve të pranuar në konvikte

Qendra e Studentëve në Prishtinë ka shpallur rezultatet për pranimin e studentëve në konvikte për  vitin akademik 2022/2023. Rezultatet janë publikuar në faqen e tyre...

Lajmet e Fundit