17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Totaj priti kryetarin e PDAK-së, Qazim Rahmani

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj priti sot kryetarin e subjektit politik PDAK, Qazim Rahmani, nënkryetarin e Komunës së Ferizajt, Danush Ademi dhe bashkëpunëtorët e tyre.

Diskutimi u përqendrua te çështjet e integrimit të barabartë dhe konceptin e gjithëpërfshirjes së të gjithëve në Komunën e Prizrenit, duke theksuar përkrahjen e diversitetit dhe nxitjen e bashkëpunimit afatgjatë nga qeverisja aktuale lokale.

Më Shumë

Totaj lavdëron pjesëmarrjen e qytetarëve në zgjedhjen e projekteve

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka shprehur kënaqësi për angazhimin e qytetarëve në propozimin dhe votimin e projekteve më të mira në zonat e...

Marina Vjollca rikthehet në ekran për dashurinë e vjetër! Ja ku do ta shohim!

Moderatorja e njohur Marina Vjollca do të rikthehet së shpejti në ekran. Marina pas pauzës në Tv, do të kthehet si moderatore sportive në...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit