0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Format fantastike të Floriana Garos

floriana-e1405178303408Floriana Garo konsiderohet si një ndër femrat më seksi në Shqipëri.

Dhe, për ta vërtetuar këtë, ish- Miss Shqipëria, tashmë moderatore, e ka treguar duke postuar disa foto në Instagram.

Pavarësisht se tashmë ajo nuk është më një miss, vazhdon që të jetë në një formë të shkëlqyer fizike.

Më Shumë

Gjermani: Shqiptari vret ish-gruan e tij

Një shqiptar dyshohet se e ka vrarë ish- gruan e tij. Ngjarja tragjike ka ndodhur të shtunen në Gjermani, në fshatin Markdorf në Baden Wurttenberg. 47-vjeçari...

Aksident mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes rreth orës 10:16 mes tri veturave në Kijevë të Malishevës. Lajmin për Front Online e...

Lajmet e Fundit