20.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

Gjendet një person pa shenja jete në Prizren

Një person është gjetur i shtrirë në rrugë pa shenja jete në Prizren, raporton PrizrenPress.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në 18:35.

Nga raporti 24 orësh i policisë bëhet e ditur se njësitë policore dhe njësiti mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe këta të fundit kanë konstatuar që viktima ishte i vdekur.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Begaj e përmbyll vizitën në Kosovë duke qëndruar tek Lidhja e Prizrenit

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, e ka përmbyllur vizitën në Kosovë duke qëndruar në Kompleksin e Lidhjes së Prizrenit. Kjo është vizita e tij e...

Malishevë: Prishet asfalti “i ri”, komuna detyron firmën ta rregullojë

Komuna e Malishevës ka detyruar punëkryesin që ka kryer rrugën Malishevë-Banjë t’i përmirësojë defektet e shfaqura pas shtrimit të shtresës së dytë të asfaltit. Sipas...

Lajmet e Fundit