14.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Godet me veturë një biçiklist në Prizren, e bënë për spital

Një veturë ka goditur një biçiklist në rrugën “Ukë Bytyqi” në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore.

Sipas policisë, i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia ka goditur një person i cili ishte duke drejtuar biçikletën.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit.

Nuk raportohet për të arrestuar. /PrizrenPress.com/

Haradinaj: Ta pranonte Kurti planin e amerikanëve, asnjë terrorist nuk do të mund ta kalonte kufirin

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka dënuar edhe njëherë sulmin terorist ndaj Policisë së Kosovës duke ia lënë fajin...

Bashkëjetoi me të miturën, arrestohet një person në Prizren

Është arrestuar një person në Prizren, pasi i njëjti dyshohet se ka bashkëjetuar me të një të mitur.   Policia bën të ditur se e mitura...

Lajmet e Fundit