-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Hetohet rasti i një vdekje në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka filluar hetimet për rastin e vdekjes së në gruaje në Prizren.

Sipas njoftimit zyrtar, viktima ishte gjetur pa shenja jete gjatë ditës së djeshme, ndërsa njësitet e nevojshme policore dhe ndihma e shpejtë urgjente kishin dal në vendin e ngjarjes.

Siç thuhet në raportin 24-orësh policor, nga ana e mjekut ishte konstatuar dhe vdekja e viktimës.

Policia ka treguar se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion dhe rasti po vazhdon të hetohet.

Më Shumë

Përcaktohet data e përballjes mes Fury dhe Usyk

Përfaqësuesit e dy boksierëve, Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk kanë qenë në bisedime për disa kohë. Super përballja është shtyrë pas disa javë pasi...

Mbi 1.300 të vdekur nga tërmeti në Turqi dhe Siri

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan , ka njoftuar se vetëm në Turqi kanë vdekur afro 912 persona, më shumë se 5300 të tjerë...

Lajmet e Fundit