24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Hoxha Mazllam Mazllami shtron iftar të pensionimit të tij, i behët dhurat një vetur (VIDEO)

Hoxhës, humanistit dhe veteranit të UÇK-së, Mazllam Mazllamit nga Prizreni i bëhet dhuratë në Iftarin madhështor të pensionimit të tijë një veturë.

Myfitu i Kosovës, Naim Tërnava ishte pjesëmarrës në këtë iftar ku edhe ngrehu mbulesën e veturës.

   

Më Shumë

Abrashi, Von Cramonit: Për vizitorët e huaj preferohet Prizreni, i kemi qebapat e mirë

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, i ka reaguar raportueses së Kosovës në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon, për qasjen e ashpër ndaj Policinë...

Vdes një person në Prizren, rrëzohet nga skelet ndërsa ishte duke punuar

Një person  ka humbur jetën tragjikisht gjatë ditës së sotme në Prizren. Lajmi është konfirmuar nga Policia e Kosovës, ku zëdhënësi i policisë për rajonin...

Mona Liza

Lajmet e Fundit