13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

I dhanë fund lidhjes pas disa muajsh – mësohen arsyet e ndarjes të Robert Berishës dhe Laureta Maqedoncit

Ditë më parë u raportua se këngëtari dhe moderatori i njohur shqiptar, Robert Berisha, i ka dhënë fund lidhjes së tij me tashmë ish-partneren, Laureta Maqedonci.

Kjo ishte vënë re përmes rrjeteve sociale, ndërkohë që është konfirmuar edhe nga Prive.

Në një nga rubrikat e tyre, është mësuar edhe për ndarjen e çiftit të cilët kanë qenë në vëmendje për një kohë të gjatë.

Foto: Screenshot/Instagram

Burime pranë çiftit kanë bërë të ditur se prej afro një muaji dukej që raporti i tyre nuk po funksiononte siç duhet.

Ka qenë presioni i krijuar nga nga ekspozimi publik dhe mes tjerash edhe përmes vëmendjes nga portalet ajo që ka bërë që në çift të lindin mospajtimet e para, thekson Prive.

Robert Berisha dhe Laureta në Ulqin (Foto: Telegrafi)

Laureta nuk e ka përjetuar mirë personalisht pjesën e vëmendjes dhe pas ndarjes definitive ka vendosur që të marrë pushim të plotë duke mos lënë gjurmë askund ku e kap syri i publikut.

Romanca e Berishës erdhi vite pas ndarjes nga bashkëshortja Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë. /Telegrafi/

Më Shumë

SBASHK pyet grevistët: A fillojmë mësimin nga 3 tetori deri në janar?

Me një letër të hapur, Këshilli Grevist i SBASHK-ut, u është drejtuar të gjithë mësimdhënësve të Kosovës. Në këtë letër, ky Këshill deklaron se...

Me shumë gjasë, Kosova pa viza me 13 tetor

Pas më shumë se një dekade angazhim, premtime, gaz lotsjellës në Kuvendin e Kosovës dhe protesta masive në sheshet kryesore të Prishtinës, shteti më...

Lajmet e Fundit