-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Ish-partnerja Juliana Nalu i tregon Kanye Westit se çfarë ka humbur përmes pozave të reja në bikini

Ish e dashura e Kanye Westit, Juliana Nalu, ka kaluar Krishtlindjet në plazhin e Rio de Janeiros.

Modelja, 24 vjeçe, u shfaq me një palë bikini të zeza, teksa festonte në plazh bashkë me qenushin e saj, Rio, i cili mban emrin e vendlindjes së saj në Brazil.

Në fillim të këtij muaji, modelja thuhet se u nda me reperin kontrovers, 45 vjeç, pas vetëm dy muajsh lidhjeje.

Juliana Nalu (Foto: Backgrid)

Për aksesorë, ajo kishte vënë një gjerdan ari me mbiemrin e saj Nalu dhe një unazë në gishtin e mesit.

Për pamjen në plazh zgjodhi një stil të veçantë me gërsheta dukë bërë që të marrë vëmendje me ndryshimin.

Më vonë, ajo lidhi flokët dhe vendosi një palë syze dielli me korniza të mëdha.

Juliana Nalu (Foto: Backgrid)

Ndërsa ecte në breg, ajo mbante qenushin e saj mbi supe.

Më 5 dhjetor, modelja ndau në rrjetet sociale se ishte beqare pas vetëm dy muajsh romancë me Kanye West – ish-bashkëshortin e Kim Kardashian dhe babain e fëmijëve të saj.

Kur një fanse e pyeti se si mund të dilte me një antisemit, ajo shkroi: “Unë jam beqare. Faleminderit për kujdesin”.

Juliana Nalu (Foto: Backgrid)

Ish-çifti fillimisht u përfol për lidhje romantike pasi u panë në New York në tetor në fillim të këtij viti.

Kim ka qenë e zëshme këtë kohë duke folur për raportin me ish-bashkëshortin e saj dhe bashkë-prindërimin.

Juliana Nalu (Foto: Backgrid)

Duke qenë se janë të ndarë prej kohës, ylli i “The Kardashians” theksoi se ka qenë një periudhë mjaft e vështirë për të. /Telegrafi/

Më Shumë

Punonte si picajol në Francë, arrestohet pas 17 vitesh vrasësi gjakftohtë i “Ndranghetas”

Policia franceze ka vënë në pranga një tjetër anëtar të “Ndranghetas”. Bëhet fjalë për Edgardo Greco, i cili ishte në arrati që nga viti...

Projektligji i ri për lirinë fetare është rigoroz sa i përket mbarëvajtjes fetare në Kosovë

Faik MIFTARI Në Republikën e Kosovës për momentin në fuqi është Ligji Nr. 02/L-31 për lirinë fetare në Kosovë i aprovuar qysh në vitin 2006...

Lajmet e Fundit