33.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Ish-shokët e Luizit i habitin të gjithë me reagimin pas martesës së ish-gruas së Luizit

Martohet vajza e Jozefina Topallit, veprimi i ish-shokëve të Luizit i habit të gjithë.

Vajza e Jozefina Topallit, Megi dhe Angji Serreqi kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre me një dasmë të zhvilluar në Shirokë buzë liqenit.

Krahas dasmës vëmendje morën komentet e ish shokëve të Luizit, Meridianit, Jonit dhe Marios. Mario ka qenë i futar në dasmë dhe ka postuar foto me nusen. Kurse dy shokët e tjerë i kanë uruar jetë të lumtur Megit në postin e saj me fustanin e nusërisë.

Joni: U plakshi bashke e Zoti ju ruajt dy engjëjt.

Meridiani: Vetëm lumturi e gëzime paci cdo dite te jetes Meg.

 

Më Shumë

Informim për bizneset mbi Zonën Ekonomike në Prizren

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj mori pjesë sot në takimin publik për informimin e bizneseve rreth Zonës Ekonomike, organizuar nga Drejtoria e Urbanizmit dhe...

Temperaturat deri në 38 gradë sot në Kosovë

Për sot parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe jashtëzakonisht i nxehtë. Kujdes! Rreziku i dehidrimit dhe goditjës së nxehtësisë nëse qëndroni jashtë...

Lajmet e Fundit