29.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Jagger në lidhje me motrën e ish të dashurës

Jagger me motren e te dashuresMotra e L’Wren Scott është fotografuar duke qëndruar në dhomën e Mick Jaggerit në Cyrih dhe ishte shumë e afërt me anëtarin e grupit “Rolling Stones”.

Ditë më parë ishte raportuar se legjenda e rokut kishte gjetur të dashur të re vetëm 11 javë pasi vdiq L’Wren Scott, e cila ishte në lidhje me Jaggerin.

Duke folur për tabloidin Mirror, Jan Shane, 53-vjeçare ka bërë me dije se Scott ka mundur të ketë një arsye që është vetëvrarë muaj më parë.

“Pastaj njerëzit pyesnin se përse L’Wren ishte në depresion?” ka thënë ajo.

Derisa ylli i rokut thuhej se ishte i “shkatërruar” pasi e dashura e tij 49-vjeçare ishte gjetur e vrarë në apartamentin e saj në New York, Shane ka thënë se Micku “nuk do të ndryshojë” stilin e tij.

“Këto fotografi më bën që të mendoj se çka është duke menduar ai. Vajza e tij thoshte se atij iu ka thyer zemra dhe është i shkatërruar pasi humbi motrën”, ka thënë ajo.

“Dhe kur i shihni këto foto të bëjnë të mendosh se ai nuk do të ndryshojë kurrë”.

Më Shumë

Mamusha do të bëhet me Qendër Kulturore Rinore me vlerë 1.7 milion euro

Ministria e Kulturës, Ministria e Zhvillimit Rajonal dhe Komuna e Mamushës kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për projektin “Ndërtimi i Qendrës Kulturore Rinore në Mamushë”. Projekti...

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike për në Ulqin

Ofertë për Udhëtim Turistik me Bashkimi Reisen Lajm i Ri! Duke filluar nga data 21 Qershor 2024, Bashkimi Reisen organizon udhëtime turistike drejt Ulqinit të mrekullueshëm. Nisja...

Lajmet e Fundit