5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Jennifer Aniston: Kështu demantohen thashethemet

Justin Teroun,Aktorja e njohur Hollywoodiane dhe i fejuari i saj Justin Teroun, janë përballur këto ditë me shumë thashetheme rreth ndarjes së tyre. Ata më në fund e morën guximin që të demantojnë të gjitha thashethemet për ndarjen e tyre.

Gjatë është pritur kur do të vijë momenti që aktorja e njohur Hollywoodiane Jennifer Aniston dhe i fejuari i saj Justin Terou të paraqiten bashkë në tapetin e kuq dhe të dëshmojnë që fjalët që janë shkruar nëpër mediet e huaja në lidhje me ndarjen e tyre kanë qenë vetëm thashetheme. Çifti janë paraqitur në premierën të serialit ët ri ku luan Justin “The Leftovers”, në New Yourk.

Ndërkaq pas shumë lajmeve që shkruanin për ndarjen e çiftit, pasi që nuk ishin parë shumë kohë bashkë në publik, ata u paraqitën në tapetin e kuq, ndërsa dukeshin shumë të lumtur bashkë. Çifti përveç dukeshin shumë të lumtur, ata janë paraqitur me një kombinim ditor, kurse aktorja seksi nga aksesorët kishte vënë vetëm vëthë dhe orë dore, ndërsa vëmendjen më të madhe e ka tërhequr unaza e saj e fejesës.

Terou dhe e fejuara e tij Jennifer, janë fejuar në vitin 2012, ndërsa duket se edhe sot lidhja e tyre po shkon shumë mirë, pasi që ata duken shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Më Shumë

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet se vodhi tavolina

Policia ka arrestuar në mbrëmjen e të mërkurës një person në Prizren, nën dyshimin për vjedhje të tavolinave. Tavolinat ishin gjetur në veturën, të cilën...

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali! Interi po shqyrton të gjitha mundësitë e merkatos përmes të cilave synon të sigurojë të ardhmen e...

Lajmet e Fundit