0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Shërohet Vesa Luma

vesa lumaKëngëtarja prishtinase e cila gjatë një aksidenti kishte lënduar gishtin e saj, tani më e ka të shëruar, ka deklaruar vetë ajo. Bëhet fjalë për këngëtaren Vesa Luma, e cila ka postuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’, duke treguar gishtin dhe dorën e saj të shëruar pasi që ajo e ka pasur të stopuar gishtin për 3 javë me radhë në një lloj shufre metalike si unazë.

“Finally mbas 3 jave gishti-dora doli nga ajo “unaza” e famshme… Now studio time”, ishte mbishkrimi i këngëtares. E si duket ky stopim e ka penguar atë rreth projekteve të reja, pasi që tregon se tani është koha e studios dhe punës.

Më Shumë

Mesazhi i eurodeputetëve për Serbinë: Nëse s’e pranoni marrëveshjen me Kosovën, do të bëheni si Irani i Evropës

Deputetët e Parlamentit Evropian ua kanë bërë të qartë homologëve të tyre në Parlamentin e Serbisë se çfarë mund të ndodhë nëse Serbia nuk...

Erdogani: Suedia të mos e presë përkrahjen tonë për anëtarësimin në NATO

Presidenti i Turqisë, Rexhep Erdogan, ka thënë se Suedia nuk duhet ta presë përkrahjen e Turqisë për anëtarësimin në NATO. Deklarata e presidentit turk...

Lajmet e Fundit